Pravidlá súťaže

Kto sa môže zapojiť:

Do súťaže sa môžu zapojiť všetky vekové kategórie žien a mužov nad 15 rokov (vrátane) bez ohľadu na miesto pobytu (to znamená, že zapojiť sa môžu aj súťažiaci zo zahraničia)

Kto sa nemôže zapojiť:

Zapojiť sa nemôže aktívny súťažiaci v naturálnej alebo klasickej kulturistike a fitness aktuálneho roka (t.j. rok 2018, 2019)

Priebeh súťaže:

Od 1.12.2018 - prebieha registrácia

Od 1.1. - 31.3.2019 - prebieha samotná súťaž premeny

13.4.2019 - vyhodnotenie súťaže a žrebovanie cien

Súťažné kategórie:

Najväčší progres - hodnotenie všetkých súťažiacich odbornou porotou

Kategória žien - losovanie počas vyhlásenia výsledkov za prítomnosti notára

Kategória mužov - losovanie počas vyhlásenia výsledkov za prítomnosti notára

BMW Challenge - zapojiť sa môže majiteľ akéhokoľvek BMW motocykla, podmienkou je fotografia s motorkou a s časopisom svet motocyklov (s motorkou sa nefoti v plavkách, keďže motorku zimujeme v garazi, kde je aj minus 😀), táto fotografia sa posiela spolu s ostatnymi fotkami na konci súťaže. Ceny BMW Challenge sa losujú.


Fotografovanie:

Fotografie posielaj vo formáte JPEG alebo PNG, maximálna veľkosť 3 MB, minimálna 0,5 MB. Fotografie musia zachytávať celú postavu v plavkách. Muži jednodielne, ženy dvojdielne plavky, za tebou nesmie byť žiadny rušivý element (predmet, vzorovaná tapeta)

Na fotografiách drž v ruke príslušné vydanie magazínu Svet Motocyklov. Nezabudni fotky "pred" a "po" zaslať najneskôr do 31.3.2019 23:59 na náš e-mail.

Vyhodnotenie:

Hodnotiť bude Porota zložená z odborníkov v oblasti zdravého životného štýlu, športovcov a známych osobností.