Referencie


Monika Hotáková

"Konečne spôsob, ako spojiť dve veci, ktoré máme radi - cvičenie a motorky :) .... "

Biba Zacharová

"Z vlastnej skúsenosti viem, že pokiaľ má človek cieľ a motiváciu, tak maká. Táto súťaž motivuje atraktívnymi cenami, pre ktoré sa oplatí makať a ako bonus ešte získaš krajšie telo!"

František Križanovič

Ako každý rok po Vianociach si hovorím potrebujem schudnúť ,tak som si to iste povedal aj ten minulý, len s tým rozdielom ,že bude to aj s motiváciou na výhru. Zhodou okolnosti som uvidel v moto magazíne Svet motocyklov reklamu Schudni do Kombošky. Samozrejme som sa zapojil do súťaže, urobil fotky ,zaradil cvičenie do dennej rutiny a začal sa zdravšie stravovať. Komunikácia s organizátormi bola super, motivácia k výhre kombošky este väčšia. Každému odporúčam kto ma chuť cvičiť, súťažiť a cítiť sa lepšie, nech sa zapoj do súťaže Schudni do kombošky ;-)

Ján Paciga - víťaz z roku 2017

Súťaž schudni do kombošky mi pomohla dostať sa naspäť do formy a aj do kombošky, ktorú som vyhral ☺ Intenzívne tréningy počas troch mesiacov priniesli vytúžené ovocie a nového človeka v odraze zrkadla. Všetkým vrelo do poručujem ... zapojte sa a vydajte sa na cestu zdravšieho životného štýlu